néha gyorsan megtörténnek az események
lásd csauseszku, még rendesen beszarni sem volt ideje
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
néha gyorsan megtörténnek az események
lásd csauseszku, még rendesen beszarni sem volt ideje
Egy válasz
Tibcsiéknek szerencsére van. Foschnak is már egy ideje. Van is miért.