Menő lenne meghirdetni egy átjutási versenyt a három sportos döbröginek: Veresnek, Fodornak, Mokinak.
Ha jó időben érnek át, talán elcsíphetik az italpultot támasztva üdítőző barta és rokker jóbarátokat.
Fotó. Archív

Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Menő lenne meghirdetni egy átjutási versenyt a három sportos döbröginek: Veresnek, Fodornak, Mokinak.
Ha jó időben érnek át, talán elcsíphetik az italpultot támasztva üdítőző barta és rokker jóbarátokat.
Fotó. Archív

Egy válasz
Pár év letöltendő is megtenné