India két hete a Holdon van, most küldött űrhajót a Naphoz. Hihetetlen! Babylon felemelkedett, antiszemita elméletével Borsodnak, cigányság és egész Ázsia emberré nemesítésével, ami mai napig tart… Válasz
2 Responses
Ez kizárt dolog
India két hete a Holdon van, most küldött űrhajót a Naphoz. Hihetetlen! Babylon felemelkedett, antiszemita elméletével Borsodnak, cigányság és egész Ázsia emberré nemesítésével, ami mai napig tart…