| hahaha. Tévesen állítottuk, hogy veresnek kisbusza van. Mert nem kicsi, hanem nagy. Persze minden relatív. És mert nem az övé, hanem az adófizetőké. Lenne. De legalább drága. Virágozzék. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| hahaha. Tévesen állítottuk, hogy veresnek kisbusza van. Mert nem kicsi, hanem nagy. Persze minden relatív. És mert nem az övé, hanem az adófizetőké. Lenne. De legalább drága. Virágozzék. |
5 Responses
Miskolcnál jóval kisebb városkában az ottani fideszes polginak közpénzen beszerzett és fenntartott G Merci kapcsán valahogy nem hallottam az ottani szarevő gombák állandó nyüszítését és nyivákolását
Alakszai telefingott autójáról már ne is beszéljünk…:)
nyald a bábod seggét, patkány. és mosd ki a füledet
moslék-koalíció
. Churchill azon a véleményen volt, hogy minek Európát a nácik alól felszabadítani, ha úgyis a kommunisták uralják majd.