Hahaha. Tévesen állítottuk, hogy veresnek kisbusza van. Mert nem kicsi, hanem nagy. A nap

hahaha. Tévesen állítottuk, hogy veresnek kisbusza van. Mert nem kicsi, hanem nagy. Persze minden relatív. És mert nem az övé, hanem az adófizetőké. Lenne. De legalább drága. Virágozzék.

5 Responses

  1. Miskolcnál jóval kisebb városkában az ottani fideszes polginak közpénzen beszerzett és fenntartott G Merci kapcsán valahogy nem hallottam az ottani szarevő gombák állandó nyüszítését és nyivákolását

    6
    5
  2. . Churchill azon a véleményen volt, hogy minek Európát a nácik alól felszabadítani, ha úgyis a kommunisták uralják majd.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű