| Nyugi van! Andika leadja a drótot és majd Feri belenéz a szemébe. “Mindez megfogalmazható úgy is, hogy Gyurcsány Ferenc pártja valódi választás nélkül összesen négy polgármesterrel, hat alpolgármesterrel, hat önkormányzati képviselővel gyarapodott 2019, egy országgyűlési képviselővel pedig 2022 óta. Gyurcsány Ferenc szerint a DK-n kívül minden ellenzéki pártnak leáldozott Amikor valamelyik ellenzéki párt politikusa tagnak jelentkezik hozzánk, a beszélgetések végén igyekszem én is találkozni a tagjelölttel. Belenézni a szemébe. Érteni az okokat, az ambíciókat, a gondolat finomságát, mélységét, látni a reakciókat – tette hozzá a DK elnöke. Fotó: Miskolci politikusok (Archív) |

3 Responses
Abban történetesen igaza van, hogy minden ellenzéki pártnak leáldozott. Ő már csak tudja, ő szalámizta le őket…. De így már lassan előbújhat a csúti seggéből, és elárulhatja, mit fizetett neki a geci, amiért tönkretette az ellenzéket, erősítve a geci hatalmát.
Ő már csak tudja. Azért alapította a Dobrev Klára pártot, mert a gyurcsány név már megpenészedett.
Ez az a banda ami előbb összefosott, még mielőtt erőlködni kezdett a hatalom megszerzéséért. 🙂
Nem segített rajta az usából kormánybuktatásra küldött többmillió dollár sem. Hiszen, mint kiderült Senki sem tudott róla. Tehát Valaki ellopta. 🙂
Mennyire erős és hiteles párt is az, ahol az alsótagozatos tanítónéni, Hegedűs Andre az egyik fő okos? Netán Ferike jobb keze?