A miskolci villamoson. Küldjél

3 Responses

  1. CSAK ÚGY, MINT OTTHON.
    NIKE TOPEGÓ MEG MOBIL VAN, DE A LÁBAT FEL KELL TENNI( AZ ASZTALRA IS !),
    EZT TESZI A TISZTESSÉGRE NEVELÉS HIÁNYA,
    ÉS A HÁTITATYÓNAK IS KELL EGY ÜLŐHELY . . .
    EZ ÚTON IS GRATULÁLOK A T. SZÜLŐKNEK.

  2. Ez nem a Miskolci villamoson készült kép,miért kell hülyének nézni az olvasót? Amúgy tuskó,bunkó véglény mindenhol van,nem csak Miskolcon,aki azt gondolja azt tesz amit akar.

  3. Ha Miskolcon készült volna a kép akkor a táskája már nem lenne meg és a telefon sem lenne a kezében.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű