Nem tudták megközelíteni a kilátót! Istenem akkor miért kapják a rendelkezésre állási díjat? A nap

Csapadékos időjárás miatt nem tudták megközelíteni a kilátót! Istenem akkor miért kapják a rendelkezésre állási díjat? Ki volt az a tökfej aki ezt a kifogást bevette?
Egyenként rugdostam volna fel őket arra qurva kilátóba. Kik ezek óvodások? De az biztos hogy a golyóik még nem szálltak le olyan gyerekek.

9 Responses

  1. Andi, Andi, a Hádában akciós az angol négeren volt poló, csak 500.-Ft Miskolcon.
    Hurrá irány a HÁDA!

  2. Azért a képet elnézve :
    Az, hogy Andikánk pusszantás közben nem Lölőnkre figyel, hanem elnéz mellette, elég sokat sejtet erről a tökéletes kapcsolatról . . .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű