MISKOLC. Ez a Jánosik valami fideszes cég? Veres Palit meg sem hívták? KÜLDJÉL

Csöbör Katalin

??✂️ Átadtuk Navracsics Tibor területfejlesztési miniszterrel a Jánosik és Társai Kft. megújított és korszerűsített irodaházát Miskolcon. Ezúton is köszönöm a cég vezetőinek, hogy sikeres működésük ellenére nem új építésű irodaházban gondolkodtak, hanem az egykoron szebb napokat látott Diósgyőri Gépgyár központi épületét újították fel saját forrásból❗️

11 Responses

    1. Semmi. De Csöbi olyan, mint a fing: akár akarod, akár nem, jön. Persze csak akkor, ha azt reméli, hogy az eseményen való részvétellel erősíti annak a látszatát, hogy bármi érdemi munkát is végez. Aztán ha a sajtó rögzítette a jelenlétét, 15 perc múlva angolosan távozik.
      Ja, és akkor is jön, ha valamelyik budapesti fejes is részt vesz az eseményen. Ilyenkor van esély arra, hogy tovább marad, persze szigorúan csak addig, amíg a pesti góré is itt van. Konkrétan ezen a rendezvényen tehát a Navracsics miatt vett részt, és nagyjából annyit akart, ami a második fotón látható is.

      14
      4
      1. Miskolcra a beruházási pénzeket Csöbör hozza, az elmúlt 15évben szinte mindet

        1
        6
        1. Várjál már. 9 éven keresztül azt hazudtátok hogy a román volt…Most akkor melyik?

  1. „Mint ismert, a kormány 2022 őszén minden, tízezer főnél népesebb település vezetésével egyeztetést kezdeményezett annak érdekében, hogy az elszabaduló energiaárak által okozott önkormányzati tehernövekedést egy beszélgetésen áttekintsék. Ezt megelő­zően bekérték a működésre vonatkozó alapadatokat és azt a tervet, amelyet az adott önkormányzatok az előírt 25 százalékos megtakarítás elérése érdekében dolgoztak ki.

    A DK-s vezetésű kerületek azonban feláldozták az állami rezsitámogatást a politikai ellenállás oltárán:

    százmilliós nagyságrendű központi kompenzációtól esett el hat budapesti kerület, amiért a DK-s polgármesterek nem ültek tárgyalóasztalhoz Láng Zsolt kormánybiztossal. Kivétel ezalól Niedermüller Péter, aki egyedüli DK-s polgármesterként tárgyalt az energiatámogatásokról. „

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek