az oroszok visszatérnek a karburátoros Ladára, meg a benzines Zilre, mert önállóan erre képesek. Gól. A hónap…

Miközben az EU 2035-től betiltja a benzin-diesel autókat, az oroszok visszatérnek a karburátoros Ladára, meg a benzines Zilre, mert önállóan erre képesek. Gól.

9 Responses

  1. A régi jó szovjet technika! Önállóan képtelenek a fejlődésre. A technikát vagy importálták, vagy lopták, akárcsak a kínaiak.

    3
    2
      1. Baszdmeg, hogy ez mér nem jut Putyinék eszébe, amikor minden környezetvédelmi előírást megszüntettek az orosz autóipar számára, ahol csak légzsák, abs, katalizátor, stb nélküli autókat tudnak készíteni! Szóljál már nekik, biztos csak kiment a fejükből!

        2
        1
  2. pont ugyanezt mondta mindig az a muszkaimádó véresszájú nyugatgyűlölő bolsevik karhatalmista bácsi is, még mielőtt rájött hogy ezt csak behazudták neki, és aztán szépen felkötötte magát a társasházunk pincéjében

    1
    1
    1. a vén MOKAN-os?
      azért a málenkij robotra küldöttek lakásainak vagyontárgyait jó volt zabrálni?

  3. Oké, csak a csúti ne engedje át hozzánk ezeket a fostalicskákat, nehogy itt okozzanak balesetet

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű