Miskolc. A gyepkövet bazalt zúzalékkal töltötték fel – van két, sehová sem vezető járdaszakasz. A nap

A LÁEV nem törődik semmivel. Egy éve vacakolnak itt (pályafelújítás+parkoló), de lakossági megkeresésre a városi képviselők (a mostaniak!) csak a kezüket tárták szét. A parkoló kialakítása a hülyeség magasiskolája:
– a felvezető útról már olvashattunk
– a parkoló hasznos területét értelmetlen szigetekkel csökkentették
– a gyepkövet bazalt zúzalékkal töltötték fel
– van két, sehová sem vezető járdaszakasz
– a “buszparkoló” egy 4,5 m széles útra vezet ki, szemben egy rézsűvel. Minibuszok + kétéltű járművek előnyben, előnyben, mert nincs vízelvezetés
– nincs térvilágítás (esti vonatjáratok, Mikulásvonat).

2 Responses

  1. Átadva nincs, lezárva nincs, KRESZ táblák nincsenek. Baleset esetén pedig – a szokott módon – nem lesz felelős. Normális esetben a közút kezelője menne a lecsóba.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű