„Menjetek a faszba” feliratot vetített a Kutyapárt az orosz nagykövetség épületére

9 Responses

      1. Az is humoros lenne – szerinted – ha valaki nemi kapcsolatba hozna a kedves mamáddal, aki a legősibb foglalkozást űzi?

        1. Úgy látom nagyon érzékenyen érintett ruszkibuzzancs..:)::)Szaladj mondj meg kocsis máténak..:):):)

          1. Minek?
            1989-től aki állít valamit annak kell bizonyítani

            Kivéve Kocsi Máté. F@sza bírónőtök van. Csak nehogy
            elcsábítsa Klárika.

            „Kocsis Máté úgy reagált:
            A másodfokú bíróság Ungár Klára buzizós ügyében ma hozott döntést. Az indoklásban kimondták, hogy Ungár ugyan valótlanságot állított rólam, de ez nem sértő, ezért a keresetünket elutasították. A Kúriát azért még megkérdezzük erről. Ettől kezdve ugyanis minden heteroszexuálist le lehet buzizni, a homoszexuálisokat meg gondolom továbbra sem. Érdekes logika.”

          2. A mi bírónőnk?Ezt nem tudta Langyos Máté amikor házhoz ment a lóf@szért? :):):)Most már papírja is van róla…:)::))

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű