Ez nem az szivárványos lmbtq világa, az ukránok nem szarral gurigáznak, ezt minden normális magyar tudja. A nap kommentje

Már bocsánat, de idióta az az ember, aki tankba ül, amikor ukránok járnak az utcán. Háborúban aki az utcára megy, az életével játszik. Ez nem az szivárványos lmbtq világa, az ukránok nem szarral gurigáznak, ezt minden normális magyar tudja. Úgy látszik, rég volt a II. világháború, és egyesek elfelejtették, hogy is viselkedett a “felszabadító” szovjet hadsereg.

3 Responses

  1. „Minél hamarabb vége a háborúnak annál jobb. Én nem akarok atomháborút amiatt, hogy kié legyen a Krim, ha már a nyugat nem ismeri el a 3 népszavazást ott (1991, 1994,2014).”

  2. Eredetiben ez az oroszokkal íródott, nem az ukránokkal, de így is igaz.
    Egyik kutya, másik eb.

    1. Akkor rájuk kell bízni a belsőhatáraik rendezését

      Ukrajna részei: orosz cárok ajándéka
      ukrajna
      lenin ajándéka
      sztálin ajándéka
      hruscsov ajándéka

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű