MISKOLCON IS NYERT A SZENT BENEDEK

A Szent Benedek RA három játszmában győzött a DVTK vendégeként a női röplabda Extraliga alapszakaszának harmadik fordulójában, hétfőn.

A vendégek három forduló után hibátlanok, míg a hazaiak nyeretlenek.

Női Extraliga, alapszakasz, 3. forduló:
Diósgyőri VTK-Szent Benedek RA 0-3 (-12, -11, -19)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű