Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A Szent Benedek RA három játszmában győzött a DVTK vendégeként a női röplabda Extraliga alapszakaszának harmadik fordulójában, hétfőn.
A vendégek három forduló után hibátlanok, míg a hazaiak nyeretlenek.
Női Extraliga, alapszakasz, 3. forduló: Diósgyőri VTK-Szent Benedek RA 0-3 (-12, -11, -19)
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök