Úgy tűnik, nagy a baj egy borsodnádasdi idősotthonban is

A lakók több mint fele fertőzött lehet a polgármester szerint.

Koronavírus-világjárvány

A borsodnádasdi idősotthon valamennyi ellátottját és dolgozóját ellenőrizték, és úgy tűnik, hogy a 41 fős intézmény több mint fele érintett – írja Facebook-bejegyzésében Kormos Krisztián, a város polgármestere. Szerinte nagy a valószínűsége annak, hogy a fertőzés kikerült az intézmény falain kívülre is, vagy éppenséggel onnan került be. Ezért óvatosságra intette a lakosságot, azt kérte a helyiektől, kerüljék a személyes találkozásokat.

„Ez már nem több száz kilométerre lévő sajtóhír – ez már a mai borsodnádasdi valóság!”

– írta.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű