Ha nem lett volna olyan lúzer/balfaxx a korábbi miskolci városvezetés…

Hosszú távon 3500

állandó dolgozóval számolnak a Debrecenben épülő BMW-gyárban – ennyi embert foglalkoztathatott volna Miskolc és környéke, ha a városnak sikerül megegyeznie az autóipari cégóriással.

A jelenleg is épülőfélben lévő üzemen idén 3500-4000 fő dolgozik, további 1500-2000 ember környező infrastrukturális beruházásokkal fog idén foglalkozni. Összesen 500 hektáros terület lett a cégé, ezen fogják felhúzni a 460 ezer négyzetméter alapterületű üzemet.

Az építkezés és a későbbi autógyártás óriási lendületet ad a térségnek.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű