Általában a bronzmeccsen két csalódott csapat szokott farkasszemet nézni egymással, ez az állítás azonban sem a miskolciakra, sem az egerszegiekre nem volt igaz, mindketten nagyon akarták az érmet, hiszen egy harmadik helyet mindkét klub életében sikerként könyveltek volna el.
