MISKOLCRA KERÜLT A NŐI KOSÁR MAGYAR KUPA BRONZÉRME

Általában a bronzmeccsen két csalódott csapat szokott farkasszemet nézni egymással, ez az állítás azonban sem a miskolciakra, sem az egerszegiekre nem volt igaz, mindketten nagyon akarták az érmet, hiszen egy harmadik helyet mindkét klub életében sikerként könyveltek volna el.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű