Ódor négymilliót kért

file6nelfrqtkd0c76xl7db

A nyomozók meg is találták a korrupciós pénzt, egyikük részben beismerte a korupciót. Akár tíz évet is kaphat Ódor Ferenc és a társa.

 A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indult ügyben a Központi Nyomozó Főügyészség – a Készenléti Rendőrség és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársainak bevonásával – tetten érte a vesztegetési pénzt átvevő egyik gyanúsítottat, majd az elkövetők lakóhelyén és munkahelyén kutatást tartott, és lefoglalták a korrupciós pénzt is, írja az ügyészség.

A gyanúsítottak egyike tagadja a bűncselekményt.  Fotó: Archív. Ódor a baloldalon

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű