A nyomozók meg is találták a korrupciós pénzt, egyikük részben beismerte a korupciót. Akár tíz évet is kaphat Ódor Ferenc és a társa.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indult ügyben a Központi Nyomozó Főügyészség – a Készenléti Rendőrség és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársainak bevonásával – tetten érte a vesztegetési pénzt átvevő egyik gyanúsítottat, majd az elkövetők lakóhelyén és munkahelyén kutatást tartott, és lefoglalták a korrupciós pénzt is, írja az ügyészség.
A gyanúsítottak egyike tagadja a bűncselekményt. Fotó: Archív. Ódor a baloldalon
