Csütörtökön újra kezdik

Diákok folytatják

a túlóratörvény elleni utcai megmozdulást.
Megmozdulást szervez csütörtökre a Szabad Egyetem diákcsoport, a diák-munkás szolidaritás jegyében tüntetnek majd a túlóratörvény ellen.

Diákok folytatják a túlóratörvény elleni utcai megmozdulást

A Facebookra kiírt felhívás szerint békésen szeretnének tüntetni, és kérték a résztvevőket, hogy hozzanak magukkal ételt, italt és meleg ruhát, mert a cél az, hogy több órán át a téren maradjanak.

(444.hu)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű