Diákok folytatják
a túlóratörvény elleni utcai megmozdulást.
Megmozdulást szervez csütörtökre a Szabad Egyetem diákcsoport, a diák-munkás szolidaritás jegyében tüntetnek majd a túlóratörvény ellen.
Diákok folytatják a túlóratörvény elleni utcai megmozdulást
A Facebookra kiírt felhívás szerint békésen szeretnének tüntetni, és kérték a résztvevőket, hogy hozzanak magukkal ételt, italt és meleg ruhát, mert a cél az, hogy több órán át a téren maradjanak.
(444.hu)
