Őszinte részvétünk!
Holtan találták az eltűnt borsodi kamaszlányt
Holtan találtak egy 17 éves borsodi lányt. A tinédzser eltűnését édesanyja jelentette vasárnap délután, ezután rendőrök, polgárőrök és tűzoltók indultak a keresésére. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság hétfő délelőtt arról tájékoztatott, hogy
a holttestét éjfél előtt megtalálták Borsodnádasdon.
A rendőrség szerint bűncselekmény történhetett. Szakértők bevonásával vizsgálják a tragédia körülményeit.
forrás: 24.hu
OLDALUNK: https://www.facebook.com/eltuntemberekert/
Csoportunk: www.facebook.com/groups/eltuntmegoszthatod
