Ma csak fogászati sürgősség
i ellátást csinálnak
a) fogeltávolítás,
b) vérzéscsillapítás,
c) idegentest-eltávolítás,
d) törött fog lecsiszolása,
e) gyökércsatorna megnyitása,
f) az előzőekhez szükséges érzéstelenítés és fogászati röntgen.”
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Ma csak fogászati sürgősség
i ellátást csinálnak
a) fogeltávolítás,
b) vérzéscsillapítás,
c) idegentest-eltávolítás,
d) törött fog lecsiszolása,
e) gyökércsatorna megnyitása,
f) az előzőekhez szükséges érzéstelenítés és fogászati röntgen.”