Reviczky Gábor a Magyar Nemzetnek adott interjújában beszélt egyebek mellett arról, hogy elégedett a mostani kormány kultúrpolitikájával. A színművész úgy látja: a sok kritikát kapott Pappa Pia című film forgatókönyvét, ahhoz képest, hogy egy limonádénak készült, egész jónak találta, bár hibákat nyilván lehet találni benne.
„Úgy gondolom, piszkosul helyrehoztak egy olyan országot, amelyik, ha a Gyurcsány-kormány marad, rosszabb állapotba került volna mára, mint Görögország. Meggyőződésem, hogy teljes abszurdum azt mondani, hogy ellopják az uniós pénzeket, hiszen ha így lenne, az EU lenne a legkorruptabb intézmény, amely valaha létezett, hiszen támogatná azt, hogy elherdálják a pénzt, amelyet a tagországoknak kifizet” – válaszolta az interjúban Reviczky Gábor arra a kérdésre, elégedett-e az Orbán-kormány tevékenységével. http://hvg.hu/itthon/20170903_reviczky_orbanek_piszkosul_helyrehoztak_az_orszagot_es_nem_lopnak
