Gondolom, nem meglepő, ha azt mondom, hogy a maximummal lennék elégedett – válaszolta Vitelki Zoltán arra a kérdésre, hogy mit vár a Debrecen ellen, majd így folytatta: – Mielőtt még belemennénk kérdésekbe és válaszokba, szeretnék valamiről beszélni. Nagyon fontos dolog az, hogy volt itt egy elmúlt időszak, aminek volt egy vezetőedzője, Horváth Ferenc, akivel nekem annak idején megtiszteltetés volt együtt játszani. Tudom, ismerem a kvalitásait, a mentalitását, emberként és edzőként is. Nagyon sajnálom, hogy az eredmények nem úgy, nem ahhoz mérten alakultak, amennyi munkát ő beletett ebbe az egészbe. És innen ezúton is kívánok neki nagyon sok sikert és kívánom, hogy találja meg a számítását, és jöjjenek be azok a dolgok, amelyeket ő elképzelt.
