A nap kommentje. Szivarfákat meg ilyen szarokat ültetnek

Én azokat az embereket

vágnám ki az országunkból. akik a fákat állandóan vágják, koppasztják. Nem szégyelik magukat? ezeknek

biztosan valami haszon áll rendelkezésükre. Mennyi hülye van, szivarfákat meg ilyen szarokat ültetnek, ezek nem adnak lombot a nagy melegben.

Hozzá ne merjenek nyulni a nagy fákhoz, mert most már ott tartunk, hogy kitörjük a kezüket.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű