Én azokat az embereket
vágnám ki az országunkból. akik a fákat állandóan vágják, koppasztják. Nem szégyelik magukat? ezeknek
biztosan valami haszon áll rendelkezésükre. Mennyi hülye van, szivarfákat meg ilyen szarokat ültetnek, ezek nem adnak lombot a nagy melegben.
Hozzá ne merjenek nyulni a nagy fákhoz, mert most már ott tartunk, hogy kitörjük a kezüket.
