A nap kommentje.. kiáll és buzizik

Szoci szavazónak tartom

magam. A másság ezen irányú interpretálása számomra elfogadhatatlan. Magánügy, hogy ki kivel találja meg a boldogságát. Legyen az polgármester, színész vagy egyéb közszereplő.

Aki kiáll az egyenjogúság mellett kiáll és buzizik, az saját magával
hasonul meg.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű