Hát nem kapkodja el
a rendőrség. Egy hónapja történt, hogy megírtuk egy Bentley keresztbe parkolt Miskolcon egy roki parkolóban. A hatóság az nyilatkozta az eszakhirnok.com-nak, hogy még folyamatban van az ügy, bünti még nincs kiszabva.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Hát nem kapkodja el
a rendőrség. Egy hónapja történt, hogy megírtuk egy Bentley keresztbe parkolt Miskolcon egy roki parkolóban. A hatóság az nyilatkozta az eszakhirnok.com-nak, hogy még folyamatban van az ügy, bünti még nincs kiszabva.