Bentley a roki parkolóban. Egy hónapja makkol a rendőrség..

bentley miskolc

Hát nem kapkodja el

a rendőrség. Egy hónapja történt, hogy megírtuk egy Bentley keresztbe parkolt Miskolcon egy roki parkolóban. A hatóság az nyilatkozta az eszakhirnok.com-nak, hogy még folyamatban van az ügy, bünti még nincs kiszabva.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű