Küldjön…Miskolcon nem a katasztrófaturizmust kellene erőltetni, a lakosság meg amúgy is fogyóban

Miskolcon nem

a katasztrófaturizmust kellene
erőltetni, a lakosság meg amúgy is fogyóban
van, semmi szükség további intézkedésekre,
például 18 méterről zuhanó téglákra.
A rendészetet újabban nem csak láthatatlan,
hanem elérhetetlen is, csakúgy, mint az ingatlan
kezelője, akit még a rendőrök is hiába tárcsáztak,
nem sikerült telefonvégre kapni.
Naná, hogy ezen nem kell csodálkozni, városi cég az is.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű