Miskolcon nem
a katasztrófaturizmust kellene
erőltetni, a lakosság meg amúgy is fogyóban
van, semmi szükség további intézkedésekre,
például 18 méterről zuhanó téglákra.
A rendészetet újabban nem csak láthatatlan,
hanem elérhetetlen is, csakúgy, mint az ingatlan
kezelője, akit még a rendőrök is hiába tárcsáztak,
nem sikerült telefonvégre kapni.
Naná, hogy ezen nem kell csodálkozni, városi cég az is.
