Talán megmenekül a Miskolci Egyetem kulturális antropológia alapképzése, ennek érdekében elkezdődtek a tárgyalások. A hazai kulturális antropológiai alapképzés jövőjéről tartott megbeszélést az elmúlt héten Palkovics László felsőoktatási államtitkár, Kapitány Gábor a Magyar Kulturális Antropológia Társaság alelnöke és Kotics József, a Miskolci Egyetem Kulturális és Vizuális Antropológiai Intézetének igazgatója. A hírt megerősítette az eszakhirnok.com-nak Csöbör Katalin képviselő is aki itt végezte az iskoláit.
boon.hu/ eszakkhirnok.com (archív fotó)
