Kifosztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság J. Klaudia 33 éves helyi lakossal szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított Kazincbarcikán, 2015. július 3-án 15 óra és 16 óra között egy 54 éves nyugdíjas nővel együtt távozott egy italkimérésből. A Jubileumi Parkba érvén a fiatalabb az idősebb nő ittas állapotát kihasználva egy fához támasztotta, majd elvette a sértett készpénzét és elment a helyszínről.
