Miskolc. Közel egy millió forint a Hospice-nak

 

Jótékony célokat szolgálva búcsúzott

a Miskolci Nemzeti Színház repertoárjáról a Chicago. A musical utolsó, áprilisi bemutatója, a két miskolci Rotary Clubnak köszönhetően az Erzsébet Hospice Otthon felújítását segítette – az előadásból összegyűlt, közel egy millió forintot csütörtökön adták át a szervezők a Hospice vezetésének.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű