Jótékony célokat szolgálva búcsúzott
a Miskolci Nemzeti Színház repertoárjáról a Chicago. A musical utolsó, áprilisi bemutatója, a két miskolci Rotary Clubnak köszönhetően az Erzsébet Hospice Otthon felújítását segítette – az előadásból összegyűlt, közel egy millió forintot csütörtökön adták át a szervezők a Hospice vezetésének.
