A nap komentje… Igaz,hogy Csöbör meg Sebestyén nem beszél egymással,de béke van

Béke van a Fideszben Miskolcon !

Igaz,hogy Csöbör meg Sebestyén nem beszél egymással,de béke van. Igaz,hogy külön tartották a választás estéjén a rendezvényüket,az egyik a Fidesz székházban,a másik az ITC-ben,de béke van. Igaz,hogy Sebestyén nem ment el a Csöbör megbízólevelének ünnepélyes átadására (Kriza sem !),de béke van. Igaz,hogy Sebi csak annyit üzent,leszarom.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű