Béke van a Fideszben Miskolcon !
Igaz,hogy Csöbör meg Sebestyén nem beszél egymással,de béke van. Igaz,hogy külön tartották a választás estéjén a rendezvényüket,az egyik a Fidesz székházban,a másik az ITC-ben,de béke van. Igaz,hogy Sebestyén nem ment el a Csöbör megbízólevelének ünnepélyes átadására (Kriza sem !),de béke van. Igaz,hogy Sebi csak annyit üzent,leszarom.
