Ezek mennek a Facsén… Nagyon hasonló pályán vezettem én is a harckocsit

Bartha GyörgyPár perccel ezelőtt lett vége egy műsor

a DQ nevű csatornán. Egy férfi és egy nő mérte össze a tudását harckocsivezetésből. Amikor néztem a műsort megrohantak az emlékek,mert én két évet a Kossuth Lajos Katonai Főiskolára jártam harckocsizó szakra. Nagyon hasonló pályán vezettem én is a harckocsit. Igaz mi T-55-el mentünk, a tv-ben pedig T-72 -ket vezettek. Ez olyan mintha egy Skoda 120-as versenyezne egy BMV-el. Mi Szabadszállás műveltük ezt a tevékenységet jó nagy melegben. Majd keresek erről fényképeket.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű