Bartha GyörgyPár perccel ezelőtt lett vége egy műsor
a DQ nevű csatornán. Egy férfi és egy nő mérte össze a tudását harckocsivezetésből. Amikor néztem a műsort megrohantak az emlékek,mert én két évet a Kossuth Lajos Katonai Főiskolára jártam harckocsizó szakra. Nagyon hasonló pályán vezettem én is a harckocsit. Igaz mi T-55-el mentünk, a tv-ben pedig T-72 -ket vezettek. Ez olyan mintha egy Skoda 120-as versenyezne egy BMV-el. Mi Szabadszállás műveltük ezt a tevékenységet jó nagy melegben. Majd keresek erről fényképeket.
