Tényleg valaki elhiszi, hogy Tóth-Szántai József a Janus-arcú polgármesterünk mindig is Tiszás volt? A környezete a kommunikációsok, élükön a nagy Onedin-család rajongóval, az új magén MIKOM megálmodójával ezt erőteljesen próbálják elhitetni. Az a baj, hogy pontosan ugyanezek a kommunikációsok ugyanúgy kiszolgálták Veres Pált és Tóth -Szántai /Fidesz-KDNP kampányát is. Ugye arra emlékszünk, hogy a polgármesterünk a Fidesz jelöltje volt (tudom, a kitalált történet szerint független, aztán tették magukévá). A kampány főnök Dr. Alakszai Zoltán volt, aki megint csak nem vádolható Tiszás múlttal vagy jelennel, a jövőt persze nem ismerjük. A hírek szerint a volt, és megyénkbe talán az utolsó Ispán a történelemben rosszul is érintette, hogy a megmaradt Fideszesek a jövőben mellőzni szeretnék.
Rendkívül érdekes az alpolgármesterek mozgása is az elképzelt sakktáblán. Egyikőjük lemond (bár még ott van, valahogy nem akar elmenni) aztán a másik Dr. Czipa András fan lesz. Mindketten a Fidesz VK-k jelöltjei voltak a posztra, egyik innen, a másik onnan.
A ráégett barlangfürdő és a DAM ügyek után sikerült -reméljük az utolsót is összehozni a mutyiskodással a múlt hétvégi Moto-Rock Fesztivállal.
Értesülések szerint 40-50 M Ft. közpénzt kapott a rendezvényszervezéssel még csak gyakorlattal sem rendelkező szervező, amiből már 10 M Ft most is dokumentálható, a súlyos gazdasági bajokkal rendelkező Miskolc Holding Zrt. részéről. Ingyenes városi szolgáltatások, amik ugyancsak a mi pénzünk, gyanús szervezés és szervezők. Akik jól érezték magukat azoknak tudom, hogy ez nem számít és örülök, ha az általam is szeretett motoros kultúra, egy régi-elfeledett rockvárosban új utakra talál de mindig a „milyen áron és a hogyan” a lényeg. Egy évente megrendezésre kerülő rockfesztivált legutóbb Fedor Vilmos próbált életre hívni a 2010-es évek elején, ami sajnos nem lett sorozat. Az alap a legendás 1973 június 10-én, a diósgyőri stadionban megrendezett Woodstock Diósgyőrnek-nek nevezett fesztivál, amit az első nagy országos ifjúsági fesztiválnak emlegetnek.
Infó még erről a rendezvényről;
Tehát nem a szándékkal van, a gond- ennek örülhetünk. Azért viszont szomorúak lehetünk, hogy ezekkel a mutyikkal és a rossz gazdálkodással a csőd szélére sodort város nyomja a drága közpénzt erre, és hogy hogyan.
Kérem, hogy Tóth-Szántai József polgármester, Négyesi Anna, mint az MKK ügyvezetője, Dr. Dienesné Dr Juhász Renáta a Miskolc Holding Zrt. elnökhelyettese és mint egyszemélyében az Élhető Diósgyőrért Egyesület elnöke, valamint Dr. Madácsi Imre a polgármester úr kabinetvezetője és az előbb említett egyesület titkára, szólaljon meg ebben az ügyben. Kíváncsiak vagyunk Dr. Czipa András a területileg érintett parlamenti képviselő úr véleményére is.
Köszönet Szopkó Tibor képviselő úrnak, hogy elkezdte feltárni a részleteket;
