
Külön kiemelte a bíróság, hogy bár a közszereplőknek fokozott tűrési kötelezettségük van, de nem lehet tényként olyan hazugságot közölni, ami bűncselekménnyel vádol. Azaz a barlangfürdő leégésének az ügyében nem lehet megalapozatlanul az én büntetőjogi felelősségemet firtatni.
19 Responses
Tóth-Szántai József vádlott. Érdekes szóösszetétel.
Szopkó szétkínozza ezt a szegény embert.
Ezért nem tud szegényt városvezetni.Most kénytelen lesz megint felvenni vagy 10 milliárd hitelt..:):):)
szoci örökség
Nyilván azért vesznek fel a holnapi közgyűlésen még 1 milliárdot,meg adnak el 1 milliárdnyi ingatlant…Ne erölködj jobbágy…
Szopkó felmosta vele a padlót.Kínos.
Szopkó folyamatosan felmossa vele a padlót. Már lassan két éve.
Toca !
Jó lesz vigyázni, nehogy a próbára bocsájtás ideje alatt becsússzon még valami . . .
Van egy olyan gyanúm, hogy DAM ügyben már sikerült is belefutni…
Olyan alpolgármester perel rágalmazásért,aki regnálása alatt az összes városépítési feladatot menedzselve folyamatosan hazudozott a készültségek szintjéről,minőségéről,az átadás időpontjáról és így a teljesítésigazolások sem tükrözhették a valóságos helyzetet.Emiatt jó pár beruházás a mai napig kompromisszumos minőségben,vagy egyáltalán nem működik.Ideje lenne már a körmükre nézni és a városlakók,ezen létesítményeket csak rengeteg bosszúság árán használni tudók érdekében pályázati,pénzügyi és műszaki felülvizsgálatokat indítani és ahol indokolt,ismeretlen tettesek ellen hűtlen kezelés miatt eljárást kezdeményezni!
Attól, hogy az egyik alkalmatlan és rágalmaz még lehet a másik is alkalmatlan. A kettő nem zárja ki egymást.
Feljelentés is volt vagy csak a szokásos pofajártatás a Tocacsicskáktól?
Majd megkapod az értesítést,ha indul az akció.Ne türelmetlenkedj, addig még ugrálhatsz egy kicsit,máshoz úgysem értesz.Miskolc szégyene,notórius lúzer,választásokon cunami méretű vereségek.
Attól még a rágalmazás az rágalmazás. Legközelebb gondolkozzon mielőtt felolvassa amit elétesznek.
a kültéri lámpatest volt a hibás mert korrumpálta a zárlati áramot 😁😂🤣😁
A nagyeszű Tocának és a bírósági ítéletnek köszönhetően egy dolgot tudunk BIZTOSAN:hogy nem Szopkó volt a hibás.
Legszebb öröm a káröröm. Ilyen egy igazi momentumos.
Egy volt polgármester.Alig lóg ki a lóláb.Bosszú a hatalmas választási zakóért.
„a politikai felelőség”
ne kormolj már!