NBZM. Elítélte bíróság Tocát

1777886889138 1536x865
⛔️A BÍRÓSÁG ELÍTÉLTE A POLGÁRMESTERT – ítélet született a Barlangfürdő ügyében indított rágalmazási perben!
🤥GYŐZÖTT AZ IGAZSÁG A HAZUG VÁDASKODÁSSAL SZEMBEN! Szopkó Tibor kontra polgármester: 1-0
🤯Tóth-Szántai József tavaly nyáron azt állította, hogy engem terhel a felelősség a barlangfürdőben történt tűzeset kapcsán.
⚠️Ez nem volt jó ötlet, mert ezért a bíróság a vádlottat első fokon nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás vétsége miatt bűnösnek mondta ki és egy évre próbára bocsátotta.
👆Külön kiemelte a bíróság, hogy bár a közszereplőknek fokozott tűrési kötelezettségük van, de nem lehet tényként olyan hazugságot közölni, ami bűncselekménnyel vádol. Azaz a barlangfürdő leégésének az ügyében nem lehet megalapozatlanul az én büntetőjogi felelősségemet firtatni.
🙄Enyhítő körülményként értékelték a „polgármester foglalkozású vádlott” büntetlen előéletét. 😁
Forrás: Miskolci Törvényszék közleménye (link a kommentben)
🔜Részletek hamarosan!

19 Responses

    1. Ezért nem tud szegényt városvezetni.Most kénytelen lesz megint felvenni vagy 10 milliárd hitelt..:):):)

      9
      1
        1. Nyilván azért vesznek fel a holnapi közgyűlésen még 1 milliárdot,meg adnak el 1 milliárdnyi ingatlant…Ne erölködj jobbágy…

  1. Toca !
    Jó lesz vigyázni, nehogy a próbára bocsájtás ideje alatt becsússzon még valami . . .

    6
    2
  2. Olyan alpolgármester perel rágalmazásért,aki regnálása alatt az összes városépítési feladatot menedzselve folyamatosan hazudozott a készültségek szintjéről,minőségéről,az átadás időpontjáról és így a teljesítésigazolások sem tükrözhették a valóságos helyzetet.Emiatt jó pár beruházás a mai napig kompromisszumos minőségben,vagy egyáltalán nem működik.Ideje lenne már a körmükre nézni és a városlakók,ezen létesítményeket csak rengeteg bosszúság árán használni tudók érdekében pályázati,pénzügyi és műszaki felülvizsgálatokat indítani és ahol indokolt,ismeretlen tettesek ellen hűtlen kezelés miatt eljárást kezdeményezni!

    1. Attól, hogy az egyik alkalmatlan és rágalmaz még lehet a másik is alkalmatlan. A kettő nem zárja ki egymást.

      1. Majd megkapod az értesítést,ha indul az akció.Ne türelmetlenkedj, addig még ugrálhatsz egy kicsit,máshoz úgysem értesz.Miskolc szégyene,notórius lúzer,választásokon cunami méretű vereségek.

  3. Attól még a rágalmazás az rágalmazás. Legközelebb gondolkozzon mielőtt felolvassa amit elétesznek.

    1. a kültéri lámpatest volt a hibás mert korrumpálta a zárlati áramot 😁😂🤣😁

      1. A nagyeszű Tocának és a bírósági ítéletnek köszönhetően egy dolgot tudunk BIZTOSAN:hogy nem Szopkó volt a hibás.

    1. Egy volt polgármester.Alig lóg ki a lóláb.Bosszú a hatalmas választási zakóért.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű