Megszívták: milliárdokat nem fizetett ki a Fidesz-kormány az egyik kkv-pályázat beszállítóinak

Rémálomba fordult egy, a magyar kis- és középvállalatok digitalizációs fejlesztését célzó állami pályázat a nyertes informatikai szállító cégek számára, de a történet inkább extrém bénázásnak, mint tudatos rosszindulatnak tűnik. Elértünk több szereplőt a félresikerült program károsultjai közül és a bakikért felelős állami oldalról is, a velük készült háttérbeszélgetések alapján mutatjuk be a történetet. A jó hír az, hogy az új kormány azt ígéri, már dolgozik a megoldáson.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű