Rémálomba fordult egy, a magyar kis- és középvállalatok digitalizációs fejlesztését célzó állami pályázat a nyertes informatikai szállító cégek számára, de a történet inkább extrém bénázásnak, mint tudatos rosszindulatnak tűnik. Elértünk több szereplőt a félresikerült program károsultjai közül és a bakikért felelős állami oldalról is, a velük készült háttérbeszélgetések alapján mutatjuk be a történetet. A jó hír az, hogy az új kormány azt ígéri, már dolgozik a megoldáson.
