| A societasos mszp-s DK-s gyúrcsányos Szvoboda? 😀 akinek soha semmit, de tényleg semmit nem sikerült normálisan végXnie? Ez komoly? Azt írják hogy lehXta Szitkát, hülyítette Kálit, kétkapuzott Veres Palival, most pedig boldogítja Jóskát? Tele van X ügyekkel, gázos emberekkel és hXokkal, és ezt az alakot megtűrik itt? Nem vehető komolyan ez az egész, ezért sem fog már senki komoly városatya melléállni a mostani vezetőség mellé…öreg szocik megmondták volna, hogy nem szabad vele kezdeni Jóska! a nap |
