
Amióta a fideszes Tóth-Szántai József vezeti a várost, 10 milliárdnál is több hitelt kellett felvenni, nagy részét a vagyonkezelő holdingon keresztül. A cég közzétételi listája alapján a rossz gazdasági helyzet ellenére tavaly karácsony előtt – épp a kampány kezdetét megelőzően – mégis 4 alapítványnak adott 5-5 azaz összesen 20 millió forintot. Annak érdekében, hogy ezek a szervezetek „rendezvénysorozatot” tartsanak. (Vajon tartottak? Elméletileg van rá még egy hónapjuk…) Az alapítványok közül az egyik, a Következő Generációért láthatóan érdemi civil tevékenységet végez, de nézzük, mivel foglalkoznak a többiek!
De legyünk megengedőek és tételezzük fel a legjobbakat!
Ehhez a minimum, hogy nyilvánosan bemutatják:
Ha ezeket dokumentumokkal, fényképekkel, beszámolókkal és számlákkal megfelelő módon és hihetően tudják igazolni, ígérem, én leszek az első, aki megköveti őket és gratulál a sikeres programokhoz!
Várjuk a válaszokat!
