Bajusz hol volt, a képviselői pénzt felveszi , vagy táppénzen volt , orvosi igazolás ?
Munka nélkül pénzt felvenni ?
Mondjon le!!!
A nap
Fotó.AI
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Bajusz hol volt, a képviselői pénzt felveszi , vagy táppénzen volt , orvosi igazolás ?
Munka nélkül pénzt felvenni ?
Mondjon le!!!
A nap
Fotó.AI