Mi a faszom ez a hiszti? Egy fideszes városban, mégis milyen színűnek kellene lennie szerintetek egy kibaszott pataknak? Buzirózsaszínnek? Hát nem. Hanem narancssárgának, hogy a Holdról is egyértelműen látszon, hogy ez egy hithű fideszes város. Ez nem katasztrófa, hanem egy új arculati elem.
A nap
