| Egy parkoló, esetleg mélygarázs, aadálymentesített lift? Valami olyan ami nem a naftalinszagú hetvenes évek romantikáját éleszti fel? Valami új, valami előremutató? Vagy még mindig a csehszlovák nyugdíjasok a célközönség? |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Egy parkoló, esetleg mélygarázs, aadálymentesített lift? Valami olyan ami nem a naftalinszagú hetvenes évek romantikáját éleszti fel? Valami új, valami előremutató? Vagy még mindig a csehszlovák nyugdíjasok a célközönség? |
Egy válasz
Azért az is eléggé retardált, aki a huszonegyedik században még mindig a parkolóban mely a mélygarázsban véli megtalálni az előremutatót….
És ilyen agysebészek mellett csodálkozunk, ha pusztul Miskolc.